Виж само едно мнение
  #18  
Стар 02-12-2016
Аватара на Посветения
Посветения Посветения не е на линия
част от матрицата
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 679
Благодари: 611
Получил благодарност:
192 пъти в 125 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
Thumbs up Успех..

Цитирай:
Първоначално написано от Златев88 Вижте мненията
Ще придам още малко ясното по моя случай, трябва ми за вила която е отдалечена малко от цивилизацията и не ходя често, има само един доставчик (които в момента ползвам) ,но е много тъпа работа, 20лв на месец за нет по wifi 12 mbit s / 4 mbit s и доста често няма нет Главно ми трябва за камерите, шер, и да мога да дръпна поне 2 филма в месеца когато ходя. Виваком го гледах също като опция, но е доста по ниска скоростта 8 Mbps / 2 Mbps, при мтел съм се спрял на този план (100 Mbps и трафик 75 GB за 24лв) Нещата които най-много ме интересуват са пак казвам мога ли да отварям портове и да вържа техният модем към моята локална мрежа със лан? Тогава няма и да ми трябва реално ип, ще ползвам днс настройките на рутера.
@Златев88,

Слушаш ма внимателно, пичелиш обезателно..

Ментела са твойте хора за момента(принципно), но.. И нали знаеш, че важното е винаги след НО..

Отиваш в удобния ти техен офис. Питаш "каките" как да говориш със съпорта на въпросния им нет и..

Задаваш първия(и най-важен за теб) въпрос, а именно..

Може ли, след тяхното "кубче", да сложиш твой рутер и могат ли те, ДА НАПРАВЯТ "БРИЧВАНЕ".. Тоест през тяхното устроиство да ти "хвърлят" IP-то на твоя рутер..?

Ако това го могат, ВТОРОТО не е проблем.. А именно, да ти дават винаги ЕДНО И СЪЩО IP(леко различно е от статично IP, но върши същата работа..)..

Портове не филтрират(не съм съвсем сигурен..? ), ма ти ако искаш ги попитай..
__________________

Последно редактирано от Посветения : 02-12-2016 на 21:29 Причина: Забравих за портовете..
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Посветения за този полезен пост :
Златев88 (02-12-2016)