Виж само едно мнение
  #1  
Стар 25-02-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране внимание виваком тв набутвация и автогол за виваком

преди 3 месеца станах абонат на виваком тв до тук добре ... с самата тв като цяло съм доволен и проблем нямам дори при сняг имам добър сигнал.... ама следва едно -> Но !!! и то е много внимавайте ако сте абонат на виваком тв и примерно направите като мен от пакет старт преминете към пакет стандартен и да речем след време пожеалете да се върнете на пакет старт ето ти изненадата .... звъня казвам искам да се върна пак на пакет старт и какичката на телефона ми казва не може е искам да попитам уважаеми вивакомковци какви са тия работи да не може да гледам който си пакет поискам никъде в договора ми не пише че не мога да сменям пакета когато пожелая ако така ще я караме до края само чакам да ми изтече договора и се махам от вас .

предупреждавам и другите виваком абонати да не бързате да се абонирате нито за пакет стандарт или пакет премиум защото това си е здрава набутвация примерно ако се абонирате за някоя промоция където е да гледате 1 месец безплатно пакет премиум после ще трябва да стоите само на този пакет !!!

Отговори с цитат