Виж само едно мнение
Стар 30-05-2020
Вас Вас е на линия
Маргинал

Дата на присъединяване: Apr 2014
Благодари: 378
Получил благодарност:
541 пъти в 370 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Underworld Вижте мненията
В интерес на истината търсих 10 сек., защото знаех, че не е точно за тази тема, и се извинявам, че не намерих другата тема. При мен тъпото е, че се хваща сигнал от Бяла Слатина ( обл. Враца) и Кнежа ( обл. Плевен), но са толкова слаби, че само на едно определено положение на антената се хващат на косъм. Все тая, нека прескенират и колегите в София, за да не са изненадани.
Поздрави
В интерес на истината би трябвало на "новите" честоти сигналът да е по-силен, просто заради по-ниската честота. При мен на село, когато работеха и трите Мукса (41к, 51к и 57к), най-силен беше именно 41к, а 57, който остана единствен, е най-слаб. Заради прекалено слабият и отразен(при мен) сигнал именно на 57к, бях принуден да кача антената на покрива. Сега ще я сваля, а и за момента там ги гледам през сателита на 33.1Е.
Цитирай:
Първоначално написано от lynx Вижте мненията
С пресканиране в София се появиха вече.
Цитирай:
Първоначално написано от lynx Вижте мненията
Не може никакви канали да не ти излизат. Пресканирай наново.
Проблемът беше с канал-1, 2, 3, БТВ и Нова, останалите си работеха и тях не са ги премествали или променяли нещо.
В София няма да има промени. Явно засичаш кулата от Петрохан, която от 49к минава на 32к и при добра видимост, също се лови в София.