Виж само едно мнение
  #9  
Стар 22-08-2015
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Той да си каже на каква услуга е. В София на много места няма оптика и пердашат LAN. И реално освен SFP/ONT какво друго да се развали на GPON, че да няма нет. Няма логика. Още повече 4 дни... Тея са пили газ. Чак не ми се вярва. И аз не знам човек, който е на оптика на MTEL да има проблеми. Наблюденията ми са за Пловдив, а тук е и нова мрежата де. Но реално на GPON няма какво толкова да му се случи. Едно влакно, минаващо през няколко муфи от централата до клиента.
Мдаааа явно измекярщина Но пък е очевидна лъжа
на сайта промоцията е обявена като оптика.
"С домашния интернет от Мтел получаваш:
Високоскоростен и висококачествен интернет през оптична свързаност;
...бла .. бла
24/7 техническа поддръжка."


Цитирай:
Първоначално написано от controller Вижте мненията
От април съм клиент,до сега не съм имал проблеми,но това с тези 4 дни ме разби.В апартамента влиза лан.На същата промоция ,като Ом63 съм предполагам-10лв на месец.И ми писа съпорта,че ще ме компенсират за дните без нет-сиреч ще ми приспаднат 1лв.
Не искам да споря с никого,радвам се,че нямате проблеми и аз на това се надявам,но 4 дни са страшно много време.Благодаря за мненията.
Не .. не става дума за спор.. пък относно времената... според дефиницията им за реакция в ОУ чл. 72 - Повредите се отстраняват в най-краткия възможен срок... Аз заради това си запазих АДСЛ..за бекъп
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат