Виж само едно мнение
  #22  
Стар 12-08-2009
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jack Вижте мненията
Ами не се забелязва, защото с такава плазма HD-каналите са почти като SD-канали (това пък е лично мое мнение). Според мен телевизор, на който с просто око можеш да му видиш пикселите на матрицата на монитора не си струва. За гледане на HD предпочитания ми избор е LCD-телевизор, но за съжаление те са твърде капризни към SD-картината.
Какво е това твоето око, което вижда пикселите на плазмата? Все пак човека едва ли ще я гледа от 1 метър. От 2 метра нагоре е абсурд да ги видиш.
Избраната от автора плазма е HD Ready и е способна до покаже всеки наличен HD канал със същото качество като всеки друг Full HD модел от ниския клас. Независимо дали е плазма или LCD.
Модела не е добър, но не защото е плазма с ниска резолюция, а защото е много нисък клас.
От друга страна той си го избрал най-вероятно заради цената. Не знам там как са там цените, но тук няма LCD, което да е на същата цена, същия размер и да се доближава до качеството на образа.

За тунера на Булсат вие му разяснете. Все пак това е питал човека, а не дали да си купи този телевизор.

Последно редактирано от lazarus18 : 12-08-2009 на 11:49
Отговори с цитат