Виж само едно мнение
  #73  
Стар 05-12-2020
mistor mistor не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,252
Благодари: 122
Получил благодарност:
609 пъти в 320 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това с изместването не мисля , че е някакво гениално решение открито от който и да е производител - съществува от времето на плазмите . Въпроса ми беше как от Сони са решили софтуерно проблема , а от LG не са , като се има впредвид че и двете марки ползват едни и същи дисплеи(в най-общия случай) . Не може да се смята , че едните са по-глупави от другите и не знаят как да въздействат на дисплея за да го съхранят . Сони всъщност в последните 10-15 години не са измислили нищо ново в този сегмент . Нито чипове , нито дисплеи . Даже ме съмнява , че Сони правят нещо . По-скоро се ползва марката .
Nanocell технологията изобщо не е за пренебрегване . Доста сериозно са описани в патента , а и резултат е видим . Та Сони според мен си е марка със стара слава , която нашия пазар иска да върне във върховете , но това изобщо не е така в другите държави по света . Хората в Бг си знаят Сони и искат да си купят Сони . Пазара им го предлага . Нищо повече
А да ти прегори дисплея за телевизор с подобна цена е гавра . Лигавене , което аз не мога да си обясня

Последно редактирано от mistor : 05-12-2020 на 17:29
Отговори с цитат