Виж само едно мнение
  #17  
Стар 25-06-2012
Паляка Паляка не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 42
Благодари: 4
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Пловдив Вижте мненията
Доста манипулативно и изпъстрено с откровени лъжи мнение, чак ми намирисва на служител от конкурентна фирма! Това за интернета за 15 лв., че е бавен, е абсолютна лъжа - в момента е 25мб. - не знам, кое му е бавното. Че ми сваля филм 3 гб. от торент тракер, за 2-3 мин., може би това му е бавното! Още по-смехотворно е твърдението за качеството на каналите - качеството е перфектно и винаги е било такова, рядко някои канали не работят, съпорта е много любезен, но то и какво ли се налага да ги търсиш. Може би трябва да сменят турските нети, за приемници(аз лично и на двата ми телевизора - на единия съм кам-модул, а на другия с приемник, който си е мой. Ако вземат едни топфилди примерно, никак няма да е зле. Но това ми е забележката. А това за допълнителните левчета - да вярно е, ама защо не споменаваш, че за 6,50 гледаш всички програми, включително HBO-тата, и Cinemax-ите, или тая подробност е по-добре да я пропуснеш. Европейското си го гледам на HD и на БНТ, а ако ми омръзнат тъпите коментатори - ZDF HD. Телевизионния пакет им е абсолютно нормален и предостатъчен, минусовите канали са с до 3 часа назад. Това при онези тъпи нагляри от близу не знам дали изобщо съществува. За Пловдив в момента това е оператора - цена-качество-услуга! Ако излезе по-добър, тогава ще коментираме!
То си личи кой е служител на Ентри и кой недоволен потребител.Редовно проверявате всички възможни форуми и веднага бързате да залъжете хората.Вместо да се заяждаш с хората които ти плащат заплатата,вземете си оправете качеството на услугата.Вчера по време на мача Англия-Италия пак насичаше.Не ми се обяснявай,доста оператори съм сменил и вие сте най-зле.Има си форуми където хората са масово недоволни от вас,така че мнението не е манипулативно,а абсолютно вярно колкото и да не ти се иска.никой не се женил за вас,така че като свърши договора-чао бамбино.Доста хора ще се откажат от вас.Не ме интересува откъде идва проблема.Оправете го.Ако е от приемниците,сменете ги безплатно на хората.Съпорта че бил любезен на кой му пука,като услугата ви е боклук.Евтините реклами си ги запази за някой друг.Като включиш всички платени канали+отвратителното качество сте най-зле в Пловдив.Няма какво да се коментира.по-горе ти го казаха.HBO + Cinemax по принцип не гледам затова не ги писах.Не знам кой е луд да дава толкова пари за тези измислени канали.То с това качество вие трябва да плащате че има хора дето са се абонирали за вас.
Отговори с цитат