Виж само едно мнение
  #28  
Стар 10-12-2010
Аватара на бебезавър
бебезавър бебезавър не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Местоположение: София
Мнения: 373
Благодари: 184
Получил благодарност:
280 пъти в 100 поста
Сваляния: 219
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лтрифонов Вижте мненията
Нали темата е за + и - на арива? ARIVA? АРИВА?

какво значение има тук в тази тема който и да е друг приемник?
аз имам 100, без никакво Е - НЕ ЗАБИВА.

никога до момента не ми е забил. (от 28. 07.2010)
естествено, не гледам телевизия повече от 2-3 часа вечер

"ама, то, в сравнение с този не струва"
"ама то, не е линукс"
"ама тоо... назъбена картина"

пичове, аз пия една ракийка вечер, след това седнем да гледаме докато заспим... е има ли значение назъбено ли е, линукс ли е?

плюсове от мен :
1 има дистанционно;
2 управлява дисек - гледам 4 сателита на мултифид - перфектно;
3 лежа на дивана и сменям канали - а НЕ ВЛИЗАМ по FTP, SSH, WEB и т.н - нали лежа на дивана все пак
4 АААУУУУУУУУуууу... (а не просто еММММУУУУУууу)

минуси :
като включа чакам 5 секунди да тръгне - баси скапания приемник (на линуксите колко им трябва от стендбай?)
Уважаеми г-н ЛТрифонов много сте прав за НЯКОЙ неща от изказването си, а за други сте в голяма грешка.
1. Това че има дистанционно не реален плюс, защото си е сравнение с някой от праисторическите приемници може би.
2. Това че управлява дисек - пак не е огромен плюс приемниците на пазара в българия в момента могат да управляват дисеци.
3. Гледам ДМ500с в спалнята и делта с202 в кухнята и също си лежа в леглото или вечерям и си цъкам дистанционното без да ползвам ССХ, ФТП или квото и да е!
4. По тази точка само ще ти кажа че базирайки се назад във времето излезне ли приемник вързан с ау-та за някой оператор то неминуемо оператора променя кодировката. справка АБСАТ 13Е.
5. При мен приемниците не седят в стенд бай а винаги на ОН

@exxor е много прав и казва истината - при липсата на тези екстри които се изтъкват - Аривата и не само тя в България нямаше да се продава. Колкото до това дали са Линукс или не Линукс приемниците не трябва да се налагат заради една "екстра". Тази агресивност в рекламата на която и да е техника с такава "екстра" води точно до това скоро никой от нас да няма избор или операторски приемник или не гледа този оператор. Пък тогава ми обеснявай кой какво си избил кой какво и кога го бил купил ама сега вместо с едно ляга в леглото с две дистанционни, вместо един пуска по два кабела...........или просто се лишава от услугите на нещо заради "Глупостта на един народ......".

**edit** - правописна грешка
__________________
Знанието не ни прави нито по-добри, нито - по-щастливи. Мъдростта е свобода!
vdr: tbs QBOX S2 on Asrock ION 330 vdr, Dreambox 500s, DL-STB-S200 --> Bulsat antena 75E, Triax TD 78 - 39E,42E, Tecatel 100 - 4.8E, 9E, 13E, 16E, 19.2E, 23.5E, 28.2E.

Последно редактирано от бебезавър : 10-12-2010 на 11:45
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на бебезавър за този полезен пост
digipro (13-12-2010), Rabin (11-12-2010), лтрифонов (10-12-2010), Хиена (10-12-2010)