Виж само едно мнение
  #76  
Стар 18-09-2011
pinko pinko не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
странно е това кой пък ще краде на бтк виваком кабелите
за нищо не стават поне да са оптични че да има смисъл да ги крадат

какво да ти кажа при мен тоя проблем го няма нета не спира нито за секунда което е странно а съм на 6 км от града ...


става дума за град Варна

приеми този съвет от мен надявам се да е полезен

не им плащай неустойка интернета рано или късни ще го оправят ако не го оправят обаче не им плащай нищо до когато е взъможно отлагай
ами си дай парите на някой по надежден доставчик ако си от град София избора е голям дето се вика по малко от 120 лева ще им дадеш

но поне ще имаш интернет както желаеш

защото на виваком дадеш ли неустойката за да прекратиш този договор първо яко ги гушиш после си даваш парите и ако има да взимаш неустойка идва голямо ходене по мъките според мен тоест не е сигурно ще ти я платят ли като ощетение за неизпълнение на договора от тяхна страна най много да ти го прекратят без да ти дадат каквито е пари...

казваш че ще им дадеш 120 лева неустойка извини ме за любопиството ми но на коя тарифа си на виваком адсл 20 мегабита или на оптичния им интернет който е само за ограничени градове все още ?
Палзвам нет-кабелна 40 на мес. Аз и без това с този или без този проблем,щях нямаше да си продължа договора. Тука в Плевен има кабелни нет доставчици със 35-45 mb скорост за 15.50 тъкмо така,че ще мина към някой от тях а кабелната,ще мисля към кой,ще бъде но няма да и на Виваком.
Отговори с цитат