Виж само едно мнение
  #34  
Стар 09-12-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

честито ми на мен , днесха ми донесаха въпросният приемник ..

кой каза чедавали в комеплекта хдми кабела , защото на мен в офиса им една там ми каза че имало , иначе се обезсмиляло хд каналите .

дойдоха днеска двама от виваком цялата работя трая много кратко около 15 минути .

но хдми няма в комеплекта !

вързаха ми го по скарт кабел от предният приемник .

и сега да ми кажете кой е най евтиният вариянт да търся за варна този кабел , от какво зависи колко по ясна ще е картината и хд ?

имам 3 мисля хдми букси и две скарт и т.н да не ги броя ..

не ми предлагайте по скъпи вариянти нещо максимум до 15 лева да бъде кабелът .

и да сега се гледа каналат виасат натуре хд , довечера ще видя дали ще е другият койт е описан там..

искам само да зарадвам другите колеги като мен абонати на виваком тв , че тия ми казаха към февруари или март се оачкава да дойдат да ми подменят антената със 80 см офсетна .

да видим ще си държат ли на думата или само ментат .

а иначе приемникът е много компактен мога да го скрия зад телевизорът дори , най лошото е че лсд твто ми както е друга марка докато е включем виваком тв сат приеммник , да речем натисна да усиля намаля звука от дистанциионното на телевизорът все едно натискам , с дистанционното на сателитнят приемник цифрата 2 ???

това не мисля за нормалммо.

и на края да ми кажете друг с този приемник , от кои спътници кои хд канали гледа

ами това е

мерси и моля само сериозни хорада ми пишат в темата , съответно други които са абонати на друг оператор да я прескачат ..


пак мерси


__________________
Отговори с цитат