Виж само едно мнение
  #42  
Стар 24-01-2018
Dm800 Dm800 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: Germany
Мнения: 107
Благодари: 17
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tonivet Вижте мненията
Относно satfinder или стар приемник, ако dreamboxa ти е вързан към рутер и имаш wi-fi от него където ти е мултиключа и антената, напиши в браузъра на телефона IP адреса на приемника и ще ти се зареди страница от която може да управляваш приемника или да виждаш нивото на сигнала.

Между другото не си казал какви са ти нивата на сигнала от сателитите които приемаш, ако Астрата на 19,2 Е нивото на сигнала не ти е на 100% Най-вероятно ти се е разместила антената.
Дали проблема е в конверторите можеш да провериш като вземеш някой от не работещите сателити и го сложиш на работещ.
За да правя подобни размествания ми трябва сатфайндър за да настроя конверторите след като ги разменя, или не съм прав?

Дийма е вързан към рутер и имам вифи към рутера. Айпада, телефона и дрийма са в една и съща мрежа.
Влизам в сафари браузера на айпада, че му е малко по голям екрана и пша адреса на дрийма, обаче браузера казва че не може да го намери. Това означава, че порта не е 80, на който мога да управлявам дрийма, или не е разрешен на дрийма. как да го конфигурирам това?

Нивата на сигнала за 19,2 на сатфайндъра на дрийма в момента са:

SNR: 76%
AGC: 83%

Кое от 2те нива има значение, за да ви гледам само него следващия път?

Позицияата е:
Sat: 19,2E
System: DVB-S
Fr.: 12460
Pol.: horisontal
Symbol rate: 27500
Inversion: Auto
FEC: 3/4
Отговори с цитат