Виж само едно мнение
  #1  
Стар 21-08-2012
Аватара на Комбина
Комбина Комбина не е на линия
Некъв странен...
 

Дата на присъединяване: May 2012
Местоположение: София
Мнения: 141
Благодари: 36
Получил благодарност:
86 пъти в 34 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране Въпроси отностно Echosmart DSB-791

Здравейте, сдобих се с чисто нов приемник Echosmart DSB-791 подарък.

Имам следните въпроси:

1.Може ли този приемник да се ползва вместо булсатски, четох мнения из форума, че е възможно?!
2. Можете ли да ми кажете актуален сайт откъдето може да се изтегли последния софт и ключове?
3. Имам допълнителна булсатска антена насочена към 19.2 и хващам FTA каналите от там. Чрез дайсек тя е вързана към булсатския приемник и си зяпам. Ако сложа двоен конвертор и закача и Echosmarta към телевизора към 19.2 може ли да си бърникам без да замине на Булсатския всичко в кофата. Да имам два приемника към 19.2 от които единия да отваря и някви заключени?
4. Ще ми се също този приемник да го занеса на вилата и там с една чиния да мога да гледам Булсат или Сателайт примерно, може ли? Демек само карта да си взема от тях, или с Емулатор или и аз не знам с какво.
5. Към него имам и една карта на ITV partner която отдавна би трябвало да е изтекла, ако това има някакво значение де.

Съжалявам, че въпросите ми са толкова объркани, но искам да го използвам пълноценно и се чудя какво да правя защото колкото и да чета тука просто не мога да влезна в час с по "специфичната" материя...

Поздрави'

Последно редактирано от Комбина : 21-08-2012 на 23:21
Отговори с цитат