Виж само едно мнение
  #11  
Стар 25-01-2018
ДеНиро ДеНиро не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 13
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пробвах какво ли не, но нищо не се получава. Изключвах захранването, включвах го - отново същото. Изписва надпис "No PR" и не приема никакви команди нито от дистанционното, нито от копчетата на самия приемник. Единственото нещо което постигнах е, че когато приемника е изключен и се задържи бутона за включване и след това се включи в ел.мрежата, приемника минава в буут режим и може отново да се вкарва софтуер. Лошото е че приемника си стои в режим "Boot" и нищо не се случва колкото и да го чакаш.
Да не би аз да бъркам някъде? Правилно ли съм действал при качването на софтуера? Ето какви стъпки предприех, ако може да ми кажете дали са правилните.
1. Приемника е включен на стендбай и му е закачен единствено скарт кабела, който осъществява връзката с RS232 на компютъра.
2. Отварям програмата t2loader_v1.6, отивам на SEND/FIRMWARE, избирам bin файла, който трябва да се изпрати и след това изчаквам да преброи до 100 и да изпише "DONE".
3. След което програмата ми се затваря автоматично, на приемника изписва "INIT" и веднага след това "No PR".
Като се включи на телевизор показва само черен екран и никакви команди от дистанционното не отговарят.
Отговори с цитат