Виж само едно мнение
  #7  
Стар 03-09-2014
boboturboto boboturboto не е на линия
форумно кавалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Пардубице,Чешка република
Мнения: 805
Благодари: 325
Получил благодарност:
142 пъти в 97 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от preslav Вижте мненията
С 50 крони на час може и да не стигне до Троян.Може и да не взима толкоз не е в Прага.
Хех ти сигурно си ми гледал фишът за заплата а? Пхах,ако не виждаш на профила ми ,къде живея си сложи очила,просто казах съжалявам,че колата ми остана в Ч-я и споко в Априлци съм,на 20-а км от троян,като свърши сухото,не е далеко и пеша .Отчайвам се какво мислене имат някои индивиди тук,все си мислят,че те познават,знаят всичко за теб и дори виждат колко ти е пълна/празна кесията,кола за 1 ден просто няма смисъл да наемам! Дори и да я наема искам да знам от хора,които са посетили Троян,какво наистина си заслужава да се види.в нета съм чел доста за Троян,ама и за Априлци четох,а накрая се оказа,че ако нямаш някой местен човек с теб е доста рисковано да тръгнеш в гората.
А и невиждам какво против имаш хората работещи за 50-60 крони ,да не са ти направили нещо или Ти си нещо по.... От тях,защо все си мислите,че като разполагате с повече финанси от някой друг сте нещо повече от него,да ви ... мисленето Европейци.....
__________________
Отговори с цитат