Виж само едно мнение
  #13  
Стар 30-11-2011
mezdrata mezdrata не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 48
Благодари: 13
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 174
Ъплоуди: 0
Thumbs up Especta es-1240s свободни канали

Цитирай:
Първоначално написано от jassen Вижте мненията
При мен нен не става номера.
Инсалациятя премина успешно, но след това за да сканирам канали или да променя нещо по настройките на приемника ми иска някакъв ПИН. Опитах с всякакви възможни комбинаций които се сетих, но не стана.
Моля, ако някой знае универсален ПИН или е имал подобен проблем да сподели. Не че ми е зор за таэи Especta, но ме човърка от вътре - ей така за спорта
Колега пробвай Меню-Настройки-Родителски контрол и там на 1/1-изкл;2/изкл 3/ на 3г. ПИНА не пипай УСПЕХ. P.S. Това е при положение че можеш изобщо да влезеш в менюто и най-вече побегни от 23градуса за да не те е.... някакъв ъпдейт от Великия оператор.Доколкото разбирам не те гони някаква параноя да гледаш заключени/пардон БГ канали/.Картите отдавна са невалидни поне на моята активноста и е ъпната до 12.05.2011г. и на 23гр. не съм стъпвал явно ТОТАЛА са го правили по клиентски номер без да съобразят че това е CW а не NDS ? Аз в момента повече ме мъчи че не мога да редактирам транспондерите че има много плява,а при почистване те пак се връщат а нямам програма за писане на сетинг или по-точно не съм съм намерил съвместима.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на mezdrata за този полезен пост
jassen (30-11-2011), valentin (08-01-2012)