Виж само едно мнение
  #7  
Стар 09-03-2010
Аватара на veskodivia
veskodivia veskodivia не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 332
Благодари: 2
Получил благодарност:
59 пъти в 45 поста
Сваляния: 32
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Какво значи "изкарвал" преди време когато си бил само с 1 конвертор и със супер изцедена антена и може би някой транспондер все пак ти е бил на ръба, така ли, преди да сложиш мултифиид на тази антена ?

crazyhorse добре си се насочил към по-голяма антена, аз го ловя този пакет с антена Теcatel 110 PRO (с размери 100x110сm) и конвертор Triax TSI 005 0.3dB който по принцип го дават High Gain +5dB повече усилване. Което не е така но сравнен с Inverto Black Ultra 0.2dB (Оптимизиран за HDTV приемане) наистина вади + 2db повече усилване, лично тестван от мен на няколко честоти на няколко спътника. А понякога тези 2 децибела повече, са от значение.
Аз лично ти го препоръчвам него, не заради марката а заради ефективността му спрямо други конвертори от неговия клас.
Повече за него тук. Разбира се споменатия по-горе от мен Inverto Black Ultra също е много добър конвертор, разполагам и с него той е на една от другите ми антени, и също доста ми повиши сигнала на един друг спътник.
__________________
skysat120 vuduo2,vu+solo4k 9-13-19-23-28-36-39E стационарни,samsung 55ks8002,samsung 46F6600
Отговори с цитат