Тема: DM800HD
Виж само едно мнение
  #3  
Стар 29-04-2011
Аватара на Vel4o
Vel4o Vel4o не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Местоположение: София
Мнения: 167
Благодари: 23
Получил благодарност:
69 пъти в 33 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sharp987 Вижте мненията
Малко не ми се изясни какво си правил, но плъгина Gemini3 е да добави блу панел на оригинален (експериментален) имидж. Това дето си го правил да инсталираш такъв плъгин на Gemini2 5.1 е напълно безсмислено. Ако псле си префлашнал имиджа с твоя бекъп, то драйверите ти са си тези които са били на бекъп имиджа. Отноосно драйверите има дрйавери в нета (има тема дето съм писал от къде се свалят ) , има драйвери за тунера и за периферията, които се инсталират като .ipk файлове т.е. както се инсталира плъгин. НО, може да смениш драйверите с версия с по нова дата от тези с които си в момента, това ще рече, че не може да върнеш после стари драйвери. Пробал съм всякякви начини да върна стари драйвери, но не става. Единстеният начин е да се префлашне приемника с имидж с по- стари драйвери.
Относно драйверите за Дм800 - лично съм си намери едни драйвери за тунера от 15.12.2010 г. с които си карам и до сега - те така да се каже имат най- добра картина.
А за ДМ 800 с бари ален - ВАЖНО - имиджите които са на Бари алена и не са на флаша на приемника ползват драйверите от имиджа на флаша. Това значи, че който и имидж да сложите картината си остава същата както на имиджа на флаша.
Не е съвсем така, имиджите на Бари Алена също имат драйвери, които трябва да са една и съща версия както драйверите от флаша. Така,че може и така да се приеме, както написаното с червено.
Благодаря за изчерпателния отговор.Ако пратиш и драйверите,които ползваш,цена няма да имаш.А как се проверява версията на драйверите в боксаСега се сетих и за друго питане извън темата:Похабява ли се флаша на дрийма от постоянните префлашвания,качвания на плъгини и последващото им изтриване както е при съвременните харддискове

Последно редактирано от Vel4o : 29-04-2011 на 16:17
Отговори с цитат