Виж само едно мнение
  #65  
Стар 19-01-2011
stamatov stamatov не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: Burgas
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Преди седмица си взех един HD приемник от СКАТ. Сега впечатленията:
- HD каналите са перфектни - както се очакваше. Няма Nat Geo, което си е голям минус. HD каналите са малко по принцип и не ми се гледа планета по цял ден.
- SD каналите са доста по добре от цифровия приемник (стария) което също се очакваше, все пак не е вързан по SCART а по HDMI. Това важи само за картината, звука е много по-зле. От SD гледам главно bTV и страшно много ме дразни. Звука накъсва/пръщи на всеки 1, 2 секунди постоянно. Не можах да разбера защо, и скат не знаят защо. Други SD програми нямат този проблем, в къщи имам още 2 цифрови приемника и един аналогов телевизор и никъде btv няма този проблем. Със стария приемник (на мястото на което е HD сега) също нямаше проблем. Техниците на скат искат да проверяват трасетата но не мисля че е проблема в тях. Ако някой има идея от какво е, да я сподели
- За приемника мога да кажа само че е дърво. Превключването на каналите отнема 3 секунди, много е бавно.
Жалко само че нямам избор, не знам на кой доставчик да се вържа. Имам опит с ITV, RN и Скат и всичките са дървета...
Отговори с цитат