Виж само едно мнение
  #24  
Стар 06-11-2018
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,806
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от unispot Вижте мненията
Аз смятам,че цените са завишени на тези боксове.
Всички са с еднакъв софтуер и различна визия и имена.
Има маркови сред китайските като zidoo,himedia,rkm,но и при тях положението не е по различно.
Използването андроид бокс основно за iptv е малко неудобно.Най-напред заради дистанционното(трябва задължително да е блутууд защото оригиналните не стават...трябва да си на метър от устройството).
Аз имам zidoo x6 старичко е зареждам чат пат листи през perfect player.Работи ама...не си е предназначено за iptv.Мисля,че устройство като mag или tvip би свършило по добра работа.
Иначе да си джиткаш фейс,ютюб ...става.
Бла,бла,бла
За цените си прав, скочиха доста за 5-6 месеца.


За Rockchip Бокс, съм споменал че е като най-краен вариант!

Софтуера е съобразно процесора и вида на паметта, така че не си прав!
Софтуер се портва, не е за всеки, но пък има ентусиасти които модват имиджи claw3000 модва за S905W , има и дуал буут с линукс на флашка или СД карта.

Относно дистанционното, всичко е много относително и зависи дори от имидж и чипсет, ако искаш ползваш мишка безжична или жична, каквато искаш, има и клавиатури с тъч пад, не съм пробвал и не усещам необходимост, има и ИР екстендери за повечето Боксове, ако се монтират зад ТВ-то!
Относно идеята ти за устройство тип mag, никакъв проблем не е да се ползва StbEmu дори и на доста старичък Rockchip Бокс SCISHION V88 си работи без проблем със сталкер портали! В момента имам на StbEmu 3 сталкер портала, дори има ланчер, който показва като икони на десктопа 3-те портала като 3 икони на StbEmu и не трябва да сменяш проофил, а си избираш който искаш!

Последно редактирано от yavor1 : 06-11-2018 на 20:12
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
Mach123 (30-12-2018)