Виж само едно мнение
  #25  
Стар 15-03-2016
Аватара на бийтфен
бийтфен бийтфен не е на линия
Алкохолизатор
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 35
Благодари: 9
Получил благодарност:
22 пъти в 10 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Няма как да имате претенции за програми, които не са изрично написани в списъка в договора. През лятото като ми изтичаше договора се обади една мацка и се държа доста нахално, все едно аз падам от Марс. Съответно я отрязах и отидох да си пусна молба за отказване от услугите им. 2 дни по-късно имаше ново обаждане от друга "операторка", супер любезна и със съвсем различна оферта. В договора ми обаче присъства списък на програмите от "есктра" пакета. Сега ако реша да се заяждам, мога да го направя за спрения iConcerts HD, но честно казано нямам интерес в момента да го направя. Общо взето повечето програми излъчват пълни лайна и не си заслужават гледането изобщо. Дискавърита, NG и прочие цял ден са на репийт, с реклами за бозавите си предавания на всеки 10 минути. Ако някой се хване да засече сигурно от 24 часово излъчване имат само 2-3 часа чисто съдържание.
Малко оф топик се получи, но на следващото преподписване ще се пазаря за висока интернет скорост, а не за канали. Там се намира цялото интересно мултимедийно съдържание без реклами и повторения
А интернета на Blizoo определено е много стабилен.
Отговори с цитат