Виж само едно мнение
  #127  
Стар 09-01-2017
Аватара на valbg
valbg valbg не е на линия
Корейче и половина
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: London
Мнения: 610
Благодари: 61
Получил благодарност:
129 пъти в 89 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Личните ми наблюдения е че имат бая да изчистват на ниво потребителски интерфейс, функционалност и качество на услугата. При мен в Лондон на 80/20 имаше произволно насичане. и то след родилните мъки да го пусна защото просто нямаше шанс това да стане на моя телевизор - мъкнах го на работа да го вързвам на монитор с малка резолюция белким после проработи и на телевизора. След два-три месеца "използване" реших, че не го използвам достатъчно често за да си развалям кефа с насичания и дървен интерфейс и го върнах в България белким на наще им служи по-добре.

А иначе както уж не предлагат услугата си за чужбина, идва въпроса как така има групи (разбира се ьТВ и Медиа Линк са първи в това направление) чиито канали са блокирани само за Англия, а работят в другите страни (според наблюденията ми от Италия, Франция и Испания). През сайта даже в Китай си се отваряха без проблемно при последното ми пътуване миналия месец. Определено имат възможност да правят регионални рестрикции, и е възможно да резнат клона на хората в чужбина по някое време.

__________________
55'' JS9000 | 28.2E, 13E, 39E | Sky Q | ET5000 | ZHD
Отговори с цитат