Виж само едно мнение
  #10  
Стар 18-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bokarium Вижте мненията
Здравейте ,

нека да споделя как тази програма ми помогна, преинсталирах си уиндоус екс пи и явно на файлое съм имал заразени от някъде, и ми се лепна това CTB-locker, излизаше ми често едно съобщение и брояч, че фаийловете ми ще бъдат заключени енкриптед нещо си, и благодаранеие след инсталация на антивирисната безплатна версия аваст, ми намери и изчисти висчки заразени файлове , както и този CTB-locker, препоръчвам ви аваст помага .
Аз пък ти препоръчвам да си инсталираш само чиста версия на ХП, не такава сваляна от бг сайтове и настройвана предварително, какво да не се инсталира от оригинално предвиденото. Защото даже и да няма вируси, по-късно почваш да разбираш че нещо не му работи на ХП-то и се чудиш от къде ти е проблема. Пък то някакъв знайковец келеш бил решил да ти поизчисти оригиналната версия от това онова, щото според него не било нужно и после качил негов вариант на ХП за сваляне по торентите и разни други известни места за дърпане.

Аз ползвам германската Авира и даже съм я оставил да ми показва реклами за платените й версии. Това е за Уиндоуз 7.
Отговори с цитат