Виж само едно мнение
  #18  
Стар 30-09-2017
Димитър_П Димитър_П не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2017
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Няма какво да се хваща с мен. Аз в Косанин дол нямам проблем с мрежата. Но държа Близу под строг контрол.
Проблема на мен ми е ЧЕЗ, не Близу. Близу са контролируеми, но ЧЕЗ - не.

И именно с жалби и искове ги контролирам вече години. Щом за теб е загуба на време... ами какво да кажа. Ако само си се обадил 1 път на телефона им и кротко като овца си седиш и чакаш... ми чакай си. В България живееш, не в САЩ или в Западна Европа.

Прощавай за острият тон, но не понасям овчедушни хора, кютащи в собствената си кочинка. Искрено се надявам да не си от тях. Борбата и риска печелят... или губят. Няма как да знаеш, ако не пробваш.

Tapatalk
Обадих им се три пъти вчера, днес те ми се обадиха - вече работеше мрежата. Де да видим докога.

Едва ли си им звънял повече от мене, по времето когато от ЕКК стнаха Близу имаше поне една година безобразна връзка, постоянно трябваше да ги търся. Карал съм ги да връщат пари за услуга която съм предплатил а не са доставили - и са връщали.

Но време да ходя по съд за такива неща нямам, съжалявам. Въпрос на приоритети. Ако ти имаш и го правиш можеш да разчиташ на признателността ми, това най-искрено.
Отговори с цитат