Виж само едно мнение
  #6  
Стар 05-04-2015
Валентинко Валентинко е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 629
Благодари: 91
Получил благодарност:
82 пъти в 59 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от симлан Вижте мненията
Абонат съм на един от сателитните оператори, но тъй като не съм доволен от предоставената ми услуга, реших да закупя оборудване за сателитна телевизия и да гледам чрез така наречения ше*инг. (не знам дали трябва да го споменавам) Не съм навътре в нещата но до колкото прочетох в нета ми трябва приемник по възможност с ЛИНУКС. Видях че dreambox 800hd е с добри отзиви и мислех да закупя такъв, втора употреба, но видях че може да попадна на китайско менте... Може ли да ми кажете по какво да разпозная дали приемника е менте?? Също така прочетох за atlas asr 5000, намирам го и него втора употреба, сравнително по евтин е, но не знам дали ще ми върши добра работа или е вече стар модел. Ако го закупя нов мисля че има активиран "g шер" за 1 година. Може ли да се преактивира тази услуга ако съм взел втора употреба приемник? И може ли да го ползвам за приемане на ше*инг от други хора, примерно от българия? Най-много се интересувам от гледането на СКАЙ пакета на АНГЛИЯ. С тези два приемника мога ли да хващам Sky hd 1,2,3,4,5 и sky 3d? Те включени ли са в този g-шер?
Надявам се накой да отговори на моите въпроси и също така може да пишете на ЛС ако имате някои конкретни оферти

Този приемник не е линукс,доста остарял е като модел,муден е,и на определени канали не вади субтитрите.G-шера,ако е изтекъл май не може повече да се активира.С една дума не си заслужава да го взимаш за каквито и да е пари.
Отговори с цитат