Виж само едно мнение
  #17  
Стар 30-09-2017
Димитър_П Димитър_П не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2017
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Пълни глупости

Демек искаш да дойдеш наготово в един разработен форум с хилядно посещение всеки ден и да използваш популярността му пак наготово за да те чуят от въпросния оператор и да ти оправят проблема.
А ти с какво ще допринесеш към този форум гражданино?
Само не казвай, че така ще помогнеш на други потребители.. .

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Всъщност очевидния смисъл на тоя вид постове за който говоря не е, че операторът ще го види. Операторът знае за проблема преди да съм постнал тук.

Съжалавам, че трябва да обяснявам очевидното но смисълът на тоя пост е хората да могат да намерят тоя пост като проявят интерес към съответната услуга.
Ако повече хора постват подобни наблюдения - в крйна сметка не говоря за нещо, което ме е ядосало еднократно а за системни проблеми траещи с месеци изцяло по вина на политиката на оператора - евентуално и операторите някой ден ще свикнат да съобразяват политиките си по-добре.
Някое и друго поколение след нас може би, когато повече хора почнат да разбират смисъла на публичните си изяви и почнат да ги правят по смислен начин.

Не разбирам защо те дразни, че съм се записал във вече "разработения" ти форум и съм постнал нещо, което смятам за обществено полезно - не е ли за това форумът?

Имаш ли връзка/зависимост с някой от операторите?
Отговори с цитат