Виж само едно мнение
  #20  
Стар 19-10-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spaice Вижте мненията
Made by Dalavera
Е много ме разсмя, отдавна не бях се смял на такива като теб. И ти не си малко далеч от истината за процесите при новата техниката през които преминава докато се сработи напълно. Ти като си си купувал, ако си си купувал изобщо нещо ново, да ти е направило впечатление при първите пускания на техниката един много характерен мирис на лак? Да си пипал корпуса когато ти е мирисало за да усетиш, че тогава наистина топлината е в повече? Да си се запитал защо е така или просто тези възприятия /топлинни и носови/ са ти чужди? Може би миризмата от нова техника я свързваш с новия парфюм на жена ти или аромата от чорапите ти? Абе какво да ти обяснявам, карай си с простотиите и ме размивай повече! Явно си много далеч от новите покупки и ти караш на стара техника! Купи си нещо ново, ама наистина ново, не седяла моста с месеци по магазините и сам ще се убедиш, че в началото мирише на лак и грее повече! Ако наистина разбираш от техника сам се помъчи да си отговориш защо е така. Може да ми се обадиш после да ми кажеш. До тогава с такива като теб сейрджии просто няма какво да си говоря. Айде бегай до магазин и си купи нещо ново /не мостра/ преди да си написал поредния си бисер! Просто ти се на "новите" ти неща!
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;

Последно редактирано от Dalavera : 19-10-2013 на 13:55
Отговори с цитат