Виж само едно мнение
  #62  
Стар 19-07-2012
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Вълчо ти явно живееш в Германия. За мое щастие и аз стм бил там, но като турист. Ти ако си средностатистически европеец, чуеш новините, би ли отишъл на почивка в държава, в която се извършват терористични актове?
Коко (аз поне се старая да не ти модифицирам името, както ти моето), говориш за държава с терористични актове, а България не е такава. Освен това не съм израелец. Тях предимно ги целят. А сега на въпроса (но защо в темата за мача?) - НЕ, няма да отида в държава, която е на мушката на терористите, но такава в Европа няма. В Лондон гърмяха - ходил съм там - не ме гръмнаха. В Испания в Мадрид измряха 130 души - всяка година сме в тази държава на почивка. Да се слагат етикети на цели държави е опростенчество. Но ето - в Сарафово със самолет няма да кацна и на Слънчев бряг няма да отида - обаче не заради този атентат.
Все пак темата беше за ПФК Крейзи Форестър...
п.с. В Мюнхен, където живея, също са ставали касапници с израелски спортисти на олимпиадата, имало е и атентат на Октоберфест. Въпреки това не ме е страх да ходя както на "Терезиенвизе", така и в "Олимпия парк".
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.

Последно редактирано от ВалчоП : 19-07-2012 на 10:57
Отговори с цитат