Виж само едно мнение
  #1001  
Стар 28-12-2018
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,241
Благодари: 122
Получил благодарност:
602 пъти в 316 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wanderer Вижте мненията
Честита Коледа момчета! И момичета, ако изобщо са останали. Аз да добавя последния "хит" от практиката си - Въздушен Мак, модел 2017 - изключва заради прегряване. В друг сервиз му сменили пастата, почистили го - "прегрява"! Сменили и трита термосензора ама нъцки - пак "прегрява" Та тъй - ако не знаете - сменява се сензора за осветеност на камерата и всичко си идва на мястото. Що ли? Ами аз питах Епъл, ама не ми отговориха. Има един ненормалник в ютуб, който живее, за да тормози Епъл - той ме светна. Горецитираните сензори ползват обща шина, а този за осветеност си е калпав по дефолт. И като даде фира, термосензорите започват да подават информация от -124°C до >100°C Весели празници и внимателно с квадртатните бутилки
Честита Коледа !!!
Това с въздушните 2017 което описваш е малко притеснително . Питам заради себе си , не е заради приятел . Едно от децата ми има същия от няколко месеца , за сега този проблем не се е появявал . Всъщност до сега няма никакъв проблем . Възможно ли е да е калпава партида или е тенденция ? Все пак е модел 2017 , но пък ние не знаем колко , кога и къде са продадени . Тъкмо се реших да взема и на другото дете същия и сега съм малко притеснен . Съвет ?
Отговори с цитат