Виж само едно мнение
  #2  
Стар 01-08-2022
Tzviatko Tzviatko не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Мнения: 118
Благодари: 3
Получил благодарност:
28 пъти в 17 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране Пазете се от кражби на парите Ви!

Знам, че не е тук мястото, но искам само да напиша да внимавате много с продажбите на стоките си, защото вчера се опитаха да ми оберат парите от банковата картата. Свърза се с мен уж някаква госпожа Елена с мним телефон 0888290713 по вайбъра и пожела да си купи телевизора. Обясних и че е без кашон и че риска да се надере, повреди или счупи екрана на телевизора е голям при транспорт с куриер, но тя настояваше. Съгласих се. Поиска да и пратя iban и че ще го плати, а след това ще ми прати куриерска фирма лео експрес на моя адрес да вземе телевизора. Написах и iban с bic и адреса си от който да вземе куриера телевизора. И след около час ми праща на вайбъра адрес на споменатата фирма, който пренасочва, че телевизора е платен, но от там пренасочва, да попълня данните си от банковата карта, както отпред така и отзад за да може да си тегли на воля пари от картата ми или докато стигне дневния лимит или докато я спря картата.
Та цялото това нещо не е ъп на обявата ми, а Молба към всички които продавате нещо - внимавайте и не се доверявайте на никой непознат-имайте очи и на гърба. Всичкото това може да се случи и на лично съобщение и на имейл!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Tzviatko за този полезен пост
hector21 (01-08-2022), текотиен (01-08-2022)