Виж само едно мнение
  #39  
Стар 01-02-2018
Аватара на slimi
slimi slimi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 348
Благодари: 49
Получил благодарност:
309 пъти в 126 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Слими за кои такси говориш ? За 18 лева за 300+ канала на кабеларките или за 20 лева на IPTV доставчиците за над 500 канала ?
Говорим за DTH, не за кабелна (под каквато и да е форма) телевизия. DTH е скъпо удоволствие.

Цитирай:
За 900+ канала от Acestream безплатно или за шеринга за по 1 $ за същите тия канали на Булсатком дето са за 15.80 лева ?
Изглежда, че авторски и сродни права не съществуват за теб?

Цитирай:
За Виваком и Мтел и екстрата да си взема Ci+ и да си гледам на който ми скефне сателитен приемник от магазина ?
И после да има "давам линии с премиум пакет за левче". Собствената кодировка дава възможност и за по-ниска цена, и за ограничаване на шeрингa до голяма степен (не броя ентустиастите, които винаги ще търсят начини да я разбият). Иначе, канали с 500-700kbps (пък били те и H.264) не са приятни за гледане.

Цитирай:
За качествените приложения На Виваком и Мтел при ОТТ услугите им със възможност за запис ли ?
Да, няма запис засега, иначе приложенията и боксовете си работят, стига някой уплашен оператор да не е решил, че ще слага QoS-a на връзката към сървърите на BK, за да дропи. Друг е въпросът, че записването на платено съдържание е пипкава тема.

Цитирай:
За наличието на сателитни приемници във всички офиси на момента при Мтел и Виваком.
Това бих го приел за довод.

Цитирай:
За качеството на интернета при Мтел и Виваком и малките ISP провайдери ли става дума ?
Качеството на Мтел съм им го сърбал година, след като закупиха Спектрум Нет и не искам да си го припомням. Булсатком имат проблем с изкупените квартални простори. Оптичната им мрежа е бетон.

Цитирай:
За мобилната телефония и 4G покритието ли ?
Аа, тук трябва да питаш ДНСК и разни бабаити на местно ниво, защо не дават да има конкуренция.

Цитирай:
Ако в моя малък град се случи авария я с интернета я с сателитната техника в София ли да се обаждам та да ми ги заменят или да ида в офиса на малката кабелна и ISP и за 1 час да ми се реши проблема ?
Ако си подписвал договор, си се съгласил със сроковете в него, които даже не са с малък шрифт. Пък ако в твоя малък град се случи авария и има как за 1 час всичко да се оправи - толкова по-добре за теб.

Цитирай:
И какво общо има мрз, която засяга около 10% от клиентите?! Освен това съм сигурен, че никога не си имал досег до нея. Иначе щеше да знаеш, че реалността е съвсем, съвсем различна. Просто си говориш наизуст.
Ок.

-

Няма перфектен оператор, но темата беше за 1лв., който изглежда е непосилен за хората, които роптаят срещу него.
__________________
"Ihr, in dem Weisheitstempel eingeweihten Diener der grossen Göttin Osiris und Isis! - Mit reiner Seele erklär ich euch, dass unsre heutige Versammlung eine der wichtigsten unsrer Zeit ist."
Отговори с цитат