Виж само едно мнение
  #250  
Стар 25-09-2017
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,769
Благодари: 498
Получил благодарност:
422 пъти в 285 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от коко Вижте мненията
Здравей пешето.Благодаря за вниманието.Какво направих.Изтеглих файла и с DCCго прехвърлих в папка tmp на дм500хд.След това отидох в главно меню и натиснах Filebrowser и там намерих файла.Маркирах го излезе страница IPKG ONLINE Instaler в който беше файла дадох ОК ,Попитаме дали искам да го инсталирам ОК и отново ми излезе прозорче в което започна да се инсталира и прекъсна с надпис-IPKG error status:Collected errors.Не става.Междо другото какво забелязах файла за инсталиране е с атрибут-634.Така ли трябва да бъде?И друго погледнах в папка var-/keys/-/uzer/keys-всичко си стоеше както преди да изчезне кама/ignore.list/atribut530/,mg.cfg/644/,newcamd.list755/,peer.cfg625/,priority.list/625/,replace.list/625/list,satellites.xml/625/.Също погледнах в bin и намерих мgcamd_1.35a/755/.Или всичко си стои ,но как да си дойде mgcamd1.35a в Camd choice и от там да си го активирам като действащ кам.Или друго си мисля дали не трябва да се деинсталира от дрийма напълно mgcamd1.35a и тогава наново да се инсталираНо как да стане?.Не знам вече какво да мисля.Нямам активен кам.Не мога да гледам/зарг../Преди проблема всичко беше наред.Поболях се от нерви, че не мога да го оправя.Оставам с надежда във вас да ми помогнете.
Здрасти, я напиши с коя версия си на Newnigma аз имам същия приемник и преди 5 месеца ми направи подобен проблем само, че версията ми беше доста стара и не ми даваше да инсталирам нищо даваше ми грешка на всичко. Ако версията ти е стара трудна работа трябва си да си изтеглиш по-нова версия или последната на Newnigma2
Аз съм с последната версия и този Mgcamd 1.35a си го има в адонса на имиджа и няма проблем сваля се и се инсталира нормално.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на moreg за този полезен пост :
коко (26-09-2017)