Виж само едно мнение
  #35  
Стар 04-06-2013
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,386
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,112 пъти в 2,900 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тибуздрев,само глупаците пишат глупости,....ако имаш потенциал да се сетиш,какво казвам!
Няма да е лошо,да кажеш,какво не си утепал,дето ти е минало през ръчичките!
Яворе,фена не ми е препоръчвал нищо,минимето,го взех случайно!И понеже,не ме грабна,каквото и да му сложа ,все бьгове,всичко трябваше да му дооправям,пък и тунера му е гола вода,като на Мето,та ходих и си купих един Елит с конексант,чисто нов,за да не каже фена,че не съм го виждал!И изобщо не го бавих,след няколко експеримента,го засилих веднага!
И ако някой ми предложи Соло 2 и Екстренд 4000 на една цена,веднага вземам Екстренда,защото си уважавам очичките и не мога да ги мъча!
Сега търкалям 4 ресивера,ИПбокс 9000,Екстенд 4000,ултрасоло и Голден медиа,изненадан съм от ултрасолото,въпреки неугледния вид и не чак толкова доброто видео,сато на всичките вута,това е приемника за бедния българин!
Класацията е 100 по 100 вярна,от 2006 ви разправям ,кой е ресивера с най добро видео,що банове изядох по двата форума,а сега гледам,почти след 2 мандата,доста от вас са се убедили,какво съм обяснявал тогава!Ако искате чакайте още един мандат?!
Сега за ААС! ААС може да се оправи от имиджа,ако правачите наблегнат,или от емулатора!При ПКТ и ХДМУ винаги го има,със всякакъв емулатор!Докато на кастрираните имиджи,ААС тръгва само с гбокс,какъвто е случая с Азбокс!

Айде със здраве и не чакайте още един мандат,за да прогледнете!

Защо баннахте Фена бре?Въпреки,че дразни с политическите си демагогски пристрастия,като няколко тулупа тука,от него може да научите доста неща,за разлика от тях,които нямат един смислен пост!

Последно редактирано от dzumba : 04-06-2013 на 09:31
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на dzumba за този полезен пост
jassen (04-06-2013), koscom (04-06-2013), д.е.м.т (04-06-2013)