Виж само едно мнение
  #8  
Стар 23-01-2012
Batko_dani Batko_dani не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 69
Благодари: 0
Получил благодарност:
12 пъти в 11 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джак Вижте мненията
Напротив, винаги съм се старал да бъда обективен. Тук не става въпрос за грешка, а за недоглеждане. Сравнението, което съм направил важи спрямо 500HD и Max800 (без SE).
Относно тунера ревизия М, аз съм такъв и мога да кажа, че този тунер не става за финна настройка, тъй като показва децибелите със стойности кратни на 0.5dB. Не мисля, че М-тунера е по-добър от оригиналният тунер на 500HD & 800SE, но е приличен техен заместител.
Грешка или недоглеждане заглавието на темата съдържа "SE", което значи че ако те беше послушал някой можеше утре да си купи "по-добрия" и т.н. приемник

А за тунера най-малкото е сменяем и струва 60лв, което значи че ако изгори може да се смени. При 500хд липсва тази опция, но който държи на него, сега видях че се продава за 410лв и макс 500хд. Тоест за какво трябва някой дава 300лв отгоре за оригинален дм500хд?

Междудругото освен че е оригинален не му е толкова оригинална гаранцията на дрийма защото един познат чака близо 2 месеца за да му ремонтират гаранционния 800SE от вносителите.

П.С. не съм рекламен агент на макс приемниците

Последно редактирано от Batko_dani : 24-01-2012 на 00:00
Отговори с цитат