Тема: Казус!
Виж само едно мнение
  #1  
Стар 07-10-2017
Аватара на БониБо
БониБо БониБо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Местоположение: Пловдив
Мнения: 884
Благодари: 74
Получил благодарност:
340 пъти в 155 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране Казус!

На близу съм от доста години, а вече откакто са Мтел имам още услуги към тях! Интернета, който ползвам е 50Mbps/30Mbps, но понеже технологията ми е DOCSIS, където ограничението да upload e 7mbps, от възможни 30, да които плащам днес говорих с тях за подмяна на оборудването и първия отговор беше - прекратете договора, платете неустойката и после нов договор с LAN или GPON! Хубаво, ама след обяснение, че съм дългогодишен клиент, че плащам всичко в срок и че не искам кой знае какво, не искам промяна в договора, просто два кабела да бъдат сменени, за да получавам това, за което плащам се свързаха с мен по телефона, не знам от кой отдел и казаха, че единственото, което на този етап мога да направя е да видя дали в моя район има възможност за GNOP/LAN свързване и да подам една жалба в най-близкия за мен офис и отдам вече да очаквам становището им!
Според Вас струва ли си да се занимавам с цялото това нещо или да изчакам още една година! Не е болка за умиране, но просто, когато качвам в арената торента става малко по-бавно!
__________________
Отговори с цитат