Виж само едно мнение
  #76  
Стар 09-08-2018
Аватара на Мартинския
Мартинския Мартинския не е на линия
напреднал
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Местоположение: София
Мнения: 1,064
Благодари: 242
Получил благодарност:
264 пъти в 203 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

След всекидневни безмислени разговори и обещания, че ще ми се обадят днес звъннах с нагласата да им кажа, че искам да разговарям с мениджър и ако не ми се възстановят каналите до утре 17:00, в събота им връщам антената и приемника и да си ги прават каквото щат.
Този път ми обясниха, че макс спорт 1 и 2 не влизали в моя пакет и затова са спряни?! Попитах: а когато подписвах договора в офиса и на сайта ви тези два канала фигурираха за този пакет и как така работеха първия месец - били промоционални ми отговориха и трябвало да ги заявя в офис, ако искам да продължа да гледам.
Сега отварям сайта им пак и виждам, че в "Разширен" пакет на секция Спорт тези два канала фигурират с червена точка - т.е. като допълнителни?!
Чета си договора - там има описани Гарантирани канали - двата спортни ги няма в този списък. По-долу пише, че се предоставят и допълнителни (негарантирани) канали, които са налични временно до прекратяване на правата за тяхното разпространение.
Има ли някой с "Разширен" пакет да каже влизат ли макс спорт 1 и 2 в плана или се плащат допълнително.
__________________
София: emme esse 100 см на OCTAGON SF8008 и Blizoo, Х96 мах+
Северозападa: А1 Net Box,
emme esse 80 см на EDISION OS MiniPlus и A1 dish + SRT ANT 45 на EDISION Piccollino S2
Отговори с цитат