Виж само едно мнение
  #195  
Стар 08-03-2013
gax gax не е на линия
Читател
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 70
Благодари: 37
Получил благодарност:
16 пъти в 9 поста
Сваляния: 133
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В Технополис по случай 8-ми март има промо на една Холандска марка, сглобена в Турция - Numeriqs - 49 лв.
С ХД параметри. Като плейър е добър - плейва и MKV и си чете БГ субтитрите без промяна в кодировката. В магазина обаче не ми демонстрираха сканирането (тунера) с мотива, че нямат външна антена и през металната конструкция на сградата няма да хване нищо със стайна.
Недостатък е липсата на RF out изход. На външен вид изглежда малко по-добре от дриймбокс-китаец (т.е. дървен), но си има дисплей . Ако върши и същата работа сигурно си заслужава

На сайта на производителя няма много инфо, а и поддръжка (firmware update, support) не откривам. Може модела да си има отделен съпорт сайт, който не съм открил все още. Иначе в гръцки сайт има два ъпдейта на фърм-а вече, така че има някаква поддръжка все пак.

Офф: Към модераторите - темата стана доста дълга и се отклонява от заглавието с конкретни технически проблеми на определени приемници. Смятам, че такива въпроси трябва да си вървят в отделни теми по марки ...
Отговори с цитат