Виж само едно мнение
  #39  
Стар 29-01-2010
Аватара на Sharp987
Sharp987 Sharp987 е на линия
Потребител
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 1,617
Благодари: 749
Получил благодарност:
2,657 пъти в 884 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 113
По подразбиране

Запитване за скина "Синя Сянка" от страна на колега.

Цитирай:
Първоначално написано от toricheli
Здравей имам dreambox800Hd току що прочетох за скин" blue_shadow_gp2_mod.tar.gz" и ако някой иска да се обърне към теб можеш ли да ми помогнеш да го намеря от къде мога да го получа много ми хареса има пълна информация
Направил съм промени по скина за да работи както трябва и както на мен ми харесва, за това първо инсталирате скина:

Скина е само за Gemini2 v4.6

blue_shadow_gp2_mod.tar.gz

После с DCC (FTP клиент) добавяте следните файлове на съответните места:

1. за промените по скина замества се файла в /usr/share/enigma2/blue_shadow/skin.xml

skin.xml

2.за промяна на Пикон дифолт "SHARP987" замества се файал /usr/share/enigma2/blue_shadow/picon_default.png

picon_default.png

3. за промяна за Радио логото замества се файал /usr/share/enigma2

radio.mvi

4. за промяна за да стане прозрачно лого при въртене на чинията замества се файал /usr/share/enigma2/skin_default/icons/dish_scan.png

dish_scan.png

5. за кирилизиране добавен е фонт който замества оригиналния goodtime - замества се файал /usr/share/font/goodtime.ttf

goodtime.ttf

6. за коректна работа на плъгин браузера (да се данлоудват плъгини от Gemini сървъра - замества се файал /usr/lib/enigma2/python/Screens/PluginBrowser.py (разархивирайте файла)

PluginBrowser.py

7. Заместете и тези фонтове като преди това ги разархивирате: /usr/share/font/

fonts 4.5.rar

След всички тези реплейсвания на файлове ( не са задължителини всички за това съм написал за какво са ) следва рестарт на приемника - само на Енигмата е достатъчно RESTART GUI.

Това е всичко за скина Blue Shadow
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Sharp987 за този полезен пост :
Веско (06-02-2010)