Виж само едно мнение
  #6  
Стар 14-06-2011
Аватара на Момчил Минков
Момчил Минков Момчил Минков не е на линия
от Шумен
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Шумен
Мнения: 1,220
Благодари: 287
Получил благодарност:
250 пъти в 202 поста
Сваляния: 99
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Пловдив Вижте мненията
Момчиле, мен никой не ме е карал насила да си го купя-изпадна ми чисто нов за 25 лв., обясниха ми, че по принцип става само за свободни канали и аз си рискувах парите. Като си поиграх ми стана ясно за какво иде реч. Аз съм на друг кабелен оператор, картата ми е конакс-като я сложа ми дава-грешна карта и черен екран. Пробвал съм с грифин-там пък пише, че картата е несъвместима с приемника. Моите познати в близу ми обясниха, че дори на тяхната мрежа конкретната карта трябва да се активира за конкретния приемник и само тогава работи. Просто за това обясних и по-горе, че този приемник става единствено и само за оператори, които са без карти и каналите им са свободни. Иначе е HD mpeg4 dolbi dig. Но менюто лично на мен не ми харесва-правено е за хора, които както им го дадеш, нищо да не пипат и променят-каналите не се подреждат, а единствено може да си направиш фавортна листа и така да гледаш.
Жив и здрав да си за разяснението, ако все пак не успееш да го продадеш и решиш да го отвориш - СНИМАЙ и показвай (много хора ще са ти благодарни), интересно е дали има COM конзола вътре на платката, щото аз съм си играл малко (с на един колега) да помъча мрежата, но нищо не може да се достъпи от там.
__________________
____|_______|_Удряй_|_______|_______|_
|_______|_______|главата|_______|______
____|_______|_______|си_тук_|_______|__

Последно редактирано от Момчил Минков : 14-06-2011 на 18:09
Отговори с цитат