Виж само едно мнение
  #87  
Стар 30-07-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,027
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,753 пъти в 981 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Според мен прецакването започна доста преди това. То не бяха изкупуване на малки интернет доставчици, то не бяха лицензи за мобилни оператори, мултиплекси. И всичко това се правеше на мускули и с кредити, без сериозен инвеститор или собственик зад гърба ти. Ами не става така тази работа. И нормално покрай всичко това услугата, която ги създаде остана на заден план и тя започна да спонсорира "новите им планове", без да я развиват... Винаги тяхното положение ми се е струвало като вица за жабата, където видяла, че подковават коня. Но за тяхно съжаление те не са коня...
Това не е грешка от тяхна страна. Грешките са другаде... Това , че накупиха толкова много мрежи ги направи основен играч в интернет доставката, а преди това там не бяха въобще изобразени... ИПТВ услугата + ЛТЕ + САТелит - на къде смятате, че трябва да серазвиват още? Проблема им е бавното развитие, досега можеха да са привършили поне иптв-то... Имат и лиценз за мултиплекс за ефирна... Парите обаче не се знае за кой проект отиват по-напред ... Това е основния им проблем според мен... Днес иптв-то е приоритет, утре е лте-то...
Отговори с цитат