Виж само едно мнение
  #50  
Стар 20-02-2018
Аватара на Мартинския
Мартинския Мартинския е на линия
напреднал
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Местоположение: София
Мнения: 1,065
Благодари: 243
Получил благодарност:
264 пъти в 203 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здр,
Вече съм горд собственик на JVC ЛТ-49ВУ73K 4K Ultra HD LED (нарочно пиша с наши букви да не излиза в гугле).
Имам няколко въпроса, но първо да споделя впечатления:

dvb-t хвана си всички ефирни канали - качеството няма да коментирам
dvb-c от близу с мой си модул повечето сд канали са мазальоч, хд каналите са доста добре.
dvb-s2 - пише че може да се настрои на: сингъл антена, дисек 1.1 и дисек 1.2 - тук е и един от въпросите ми, който ще задам по-долу
4к видео от ютюб приложението цепи мрака

На HDMI 1 е закачено ос мини-то. Картината е перфектна на ЗДФ ХД.
Ето и въпросите:

1. Сателитния тунер може ли да управлява антена с Н-Н мотор? В опциите няма дисек 1.3.
2. Когато съм през приемника на екрана изписва, че бутоните на дистанционното се деактивирани и да управлявам от устройството, което включих. Добре, мога да увеличавам и намалявам звука и q menu бутона работи.
Бутонът i който дава информация за резолюцията не работи (работи когато се гледа през неговите си тунери).
Как мога да разбера телевизорът с каква резолюция предава ХД канал, който применика изписва че е 1920x1080 и звукът дали е долби, при положение че тази аудио пътечка е активна на приемника?

Мерси предварително и се извинявам ако задавам тъпи въпроси, на които вече е отговаряно някога някъде...
__________________
София: emme esse 100 см на OCTAGON SF8008 и Blizoo, Х96 мах+
Северозападa: А1 Net Box,
emme esse 80 см на EDISION OS MiniPlus и A1 dish + SRT ANT 45 на EDISION Piccollino S2

Последно редактирано от Мартинския : 20-02-2018 на 12:00
Отговори с цитат