Виж само едно мнение
  #1  
Стар 07-11-2013
Димитър Костадинов Димитър Костадинов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 28
Благодари: 19
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране ПРИЕМНИК НА БУЛСАТ И СПЪТНИКОВА СЛЕДЯЩА МОРСКА СИСТЕМА ЗА ТЕЛЕВИЗИЯ SeaTel

Здравейте,пиша тук с малка надежда някой да помогне.Опитвам се да свържа приемник на БУЛСАТКОМ със Сателитна следяща система за спътникова телевизия морско изпълнение SeaTel 2498SE,на мястото на приемник на DIRECT TV.Чета ръководството и нищо не мога да разбера как да го направя,като няма никъде описано как да добавя спътник,който не е в самата система,която има кодове на десетина спътника.Поляризациято ми я дава от 1 до 99 някакви американски простотии.Видях се в чудо.Имам си обикновена антена ,но няма как да пльосна на яхта за 20 милиона Ако собственика види това ще ме ритне веднага.Ако някой може да помогне,мога да сканирам ръководството и да му го пратя.Мислех си ,че като вържа приемника автоматично системата трябва да търси СПЪТНИКА зададен в приемника на БУЛСАТКОМ.NID мога да въведа,поляризацията ми дава от 1 до 99 и се шашкам.Елевацията също мога да задам като я променям с натискане на бутони през 1 градус.Някакъв Кю банд чета и не ми е ясно за какво иде реч
Отговори с цитат