Виж само едно мнение
  #7  
Стар 20-02-2011
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

От една седмица следя, как тема след тема се създават и отиват в историята и всички за проклетото ирдето на була. Напълно подкрепям мнението на първия. Малко или много всеки от нас е имал някаква изгода от тази кодировка, да не говорим пък за момента в който тръгна по емутата на приемници за по 100 лева. Жал не жал авантата свършва. Не прави чест, обаче на булсатком, да не информира чесните ползватели на ирдето карти, какво ще се случи с тях. Чета постове на хора, които са платили пълен пакет само преди 1 месец, за доста време на пред. Ей за тях ми е жал, че трудно ще осъдят и преборят единия от тримата монополисти на пазара. А тези хора са си в правото. Но да не задълбаваме пак навътре. За една седмица се начетох на мнения, кой прави, кой заядливи спрямо някои и т.н. В края на краищата спряха 3-4 канала от SD пакета и още преди да спрът целия HD пакет ревна половината форум. От сега нататък всеки си решава сам, какво ще прави. Булсат обаче си остава оператора с най-приемливите оферти за средната класа абонати. Аз например се замислям дали да не вкарам кабела отново в телевизора на местната кабеларка. Имат над 100 цифрови канала, имат 2-3 HD канала, които не са кодирани, имат вече добре направена от толкова години мрежа, а на скоро пуснаха и оптика до къщи. Безплатен цифров приемник и нито един кодиран канал. На всичкото отгоре и интернет. Целия пакет аналогова + цифрова телевизия и интернет за 18 лева. Е къде има такава оферта. Като искам по спътниците пускам дрима и газ, като ме мързи докато превъртя 100 канала ще ми се отще. Така че истината е тази - всеки по единично, докато не се намери начин да се гледа както всеки е свикнал. Има една българска поговорка "кой е*** е***, авантата свърши - кака се ожени.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на ivo за този полезен пост
виер (26-02-2011), дботев (21-02-2011)