Виж само едно мнение
  #54  
Стар 03-10-2013
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,811
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,811 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vstealth Вижте мненията
Може би съм се изразил малко пресилено за което се извинявам , но все пак с тази пресилена защита излиза, че този приемник е ПЕРФЕКТЕН , без НИКАКВИ недостатъци и проблеми , но четейки по форуми и притежавайки приемници съм останал с впечатлението, че няма ПЕРФЕКТНИ приемници, всички си имат кусури.Та този приемник ИДЕАЛЕН ли е, че никой на този свят не може да го клонира?Може би пък хардуера да му е неповреждащ се (така няма нужда от гаранция при покупка) или пък уникалния му софтуер е супер във всяко отношение?Съжалявам ако съм се изразил лошо , тъпо и т.н.Поздрави.
По-просто е, това е най-скучния приемник, няма никакъв екшън - всичко работи перфектно, а тийма, който му прави софтуера, стана еталон и основа за всички разработки на останалите тиймове .
Това е положението - пълна скука + перфектен образ , е и бързодействие, ама това не са важни неща за дрийм тифозите
Както се изразява един съфорумец: Тренда махна найлона от екраните
Това е основния недостатък за дриймтифозите, които освен на дистанционното, слагат найлон и на екрана на тАлАвизора
Дриймаджиите мислят, че от Дюпон произлизат, поради което без найлон им е неконфортно

Последно редактирано от yavor1 : 03-10-2013 на 22:57
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на yavor1 за този полезен пост
Антонио (03-10-2013), ВалчоП (04-10-2013)