Виж само едно мнение
  #13  
Стар 18-08-2013
Аватара на pantsiani
pantsiani pantsiani не е на линия
ентусиаст
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: 2,60/2,40/2,10 - София
Мнения: 688
Благодари: 111
Получил благодарност:
481 пъти в 186 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Longines Вижте мненията
Махай го това двойно инверто,гола вода е!Търси от старите белите 0.3,по добри са!
10847 с двете Бибисита излиза от 19.00 до 24.00,даже вчера ги сканирах!!При това с изкривена 210, в областа на обръча,където е шпилката за деклинация,поради счупване на същата при буря!И след 40метра 7 годишен стоманен кабел!

Много се моткаш,направи я тая пуста дъга,прави се за 2часа,вземи 10 конвертора и се наиграй после,с конвертор ще качиш поне още 3-5 %,при късмет!Поиграй си с облъчвателя,пръстените ги приближи към антената 2-3мм,да потъне вълновода,тръбичка,така качва още 1-2%!
Не може да не се изакаш и в тази тема! Имам два бели конвертора и вчера ги сложих на същата антена и позиция и заковаха точно половин децибел по-малко! Това е на уреда, на приемник е повече. Споменал съм, че ако сменявам конвертор, то ще е с оптика, когато имам бюджет за това. Отделно ще умреш да се правиш на велик, но поведението ти в мое лице грам не блести. Вчера, след като върнах черното инверто изкарах някои доста интересни резултати, но спирам да поствам поради слабия интерес на тази тема. А още по-малко ми се спори с дечковци, като теб. Ако някой има нещо за споделяне, нека да показва поне един лъч, по-добре цяла спътникова позиция, а най добре цяла зона спътници или цялата дъга. Не коментирайте само един транспондер.
Отговори с цитат