Виж само едно мнение
  #31  
Стар 27-05-2022
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от timothy Вижте мненията
Никой не задължава никого да ползва която и да е услуга под наем. Как точно се противопоставяш на корпорациите като теглиш нелегално съдържание от тракерите? Нали всички компании, продуценти, актьори и т.н. влагат труд и пари, за да правят филми/сериали и очакват да им се плати. А торентите им нарушават правата. Не знам защо Нетфликс/Амазон, вероятно и Дисни няма да предложат локализация на съдържанието си, но пиратството и малкия пазар оказват влияние вероятно. Всеки сам си решава, аз лично отдавна спрях да се занимавам с торенти при наличие на легални алтернативи с отлично качество и богато съдържание.
Да понеже нищо не изкарват за това има толкова бози по кината и нетфликсовете. Стига глупости ти ако искаш плащай за бози - почти няма филми които да стават за нещо. То и затова са тези платформи да имаш бройки, за да си мислиш че имаш нещо като съдържание.
Как се противопоставям на корпорациите ами като не плащам за филми с привличащи трейлъри а са абсолютна загуба на време. Нетфликс метфликкс колко работници имат тук, ако не ти е ясно таксичките отиват директно в щатите демек влиянието/печалбата на една американска корпорация се увеличава.
Поне да беше от евросъюза за да остане нещо тук. Ако няма Замунда и арена няма да докарат нито превод нито много повече абонати. Все ми едно кой за какво си дава парите, торент или е въпрос на избор не на правилно или неправилно. Гледам народа става все по овчи ами така да е, мен лично ме боли шнорхела.
Отговори с цитат