Виж само едно мнение
  #67  
Стар 08-09-2016
Аватара на наскох
наскох наскох не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2015
Мнения: 69
Благодари: 4
Получил благодарност:
15 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
NaskoX ,я съм маке и ти казвам, че ако си достатъчно упорит модула може да се мушне на обратно

Таксата не е безумна - модула струва 50 лв на оператора, а те ти го предоставят за ползване, нормално е да споделиш една част от инвестицията.

Джо, модула не остава твоя собственост, той си е на оператора. Ако искаш да стане твоя собственост си го купуваш, като предполагам цената ще е тази която си казал ти, просто защото цената на модула е около 50 лв с ддс от вносителя. И още , имай в предвид, че дори и да си го прибере оператора, после не може да го даде на друг абонат за нов, така че, тази такса не могат да я вземат от един модул няколко пъти и да си го избият. Все пак модула е лукс за абоната, който оператора е решил да му предостави и абоната трябва да заплати за него. Ако не желаеш такава такса, взимаш операторски бокс и се кефиш
Брей. брей, аз не претендирам, че е така, смисъл да казаха ми го в чата, ама всички знаем там колко са в час с нещата, иначе за ръгането, аз точно го написах тва и реших да пробам и вярно може така добре да го натикаш наобратно Не съм съгласен с частта, че не е безумна, а колко им струват строшените приемници, да казвам ли, че на село ми след подписан договор с мтел ми носят приемник топфилд от Евроком 38 употреба и то за нов клиент, закакво говорим тогава? Не смятам, че модула е лукс, особено днешно време, но отиваме накъм спам вече.
Отговори с цитат