Тема: Xplore TV ????
Виж само едно мнение
  #275  
Стар Преди 2 седмици
hakama hakama не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Местоположение: София
Мнения: 43
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всъщност, аз ли нещо се бъркам...

Сега се чух с А1 и ми казаха че това което имам [към план за сат. ТВ, на село] е > Xplore TV GO MAX (1,99лв/мес) - с доста канали... е само за телефон, лаптоп... а не за ТВ, както си мислех?!
А съм 99% че съм го пускал на смарт телевизора LG -'23 - (влизам със същата парола и мейл)
Може до 4 устройства едновременно, т.е. и на село ще може да се ползва (ако тук го подкарам). Но в момента нямам (в София) - смарт ТВ с по-нова версия андроид (9+ )...за да го тествам. За това ще търся подходящ бокс?

Отворих app инфо в тела - Xplore TV GO се казва (имам даже и HBO, синемакс..., Mаx sport... виж прик.файл).
Ако някак се подкара на Смарт ТВ ще е супер. Само да има превъртане (2х; 4х 8х с показване на картината...)

Иначе от *88, конкретно питах за Смарт ТВ и ме насочиха към тази им услуга (доста по-скъпа)!
Xplore TV за смарт телевизор
Има 15 дневния тестов период,
Всеки абонамент за допълнителен смарт телевизор предоставя възможност за регистриране на приложението Xplore TV на 1 ново смарт тв устройство. Може да се ползва само при наличие на телевизор - Samsung ....; Android TV (Всички марки телевизори, Set-top-box или USB Stick устройства с OS Android TV 9 и по-висока) и надеждна интернет връзка.
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg xploretvGO.jpg (86.5 КБ, 21 разглеждания)
Отговори с цитат