Виж само едно мнение
  #26  
Стар 14-07-2017
Аватара на Агуа де вида
Агуа де вида Агуа де вида не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 11
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
Така е като не знаеш и не си даваш сметка какво правиш и защо го правиш. "Евтенията е майка на мизерията!"
Значи инсталираш си ashampo burnning studio 15 след стартиране на програмата махаш рекламите и искането на актуализация за по-нова версия. След това от менюто в ляво слизаш на допълнителни функции има нарисуван един гаечен ключ и със стрелката от четирите приложения които изкачат слизаш най надолу и цъкаш върху "приключи диск"
Програмата при инсталация работи и на български и затова обяснението ми е на български!
Ако това ти се вижда сложна работа пак повтарям от горния пост - купи си презаписваем диск и след това го копирай на обикновен. Презаписваемия диск трае поне на стотина презаписа и струваше около два три лева.

Айде стига с тия определения от рода на "защо си се хванала с това като не можеш" и от сорта... Сума ти хора ми повтарят едно и също и вече ми писва. Хванала съм се с това защото така съм решила и съм сметнала за правилно и никой не може и няма право да ми се бърка. Човек се учи докато е жив. Да, в момента се мъча и не се справям особено, но все пак накрая резултата ще е двоен. Хем ще съм си оправила нещата, хем ще съм се научила. Колкото до допълнителните функции, още като я инсталирах вчера първо там погледнах. Само че като цъкна на "гаечения ключ" (моята инсталация е на английски, защото така предпочитам) ми изкарва само три опции "Create a modified copy of an existing disk" и "Create a data disk using advanced settings". Няма опция (Finalize или Finish) disk и да изтрия диск. Но ще пробвам с различна версия, защото тази е 2016.
__________________
"Everything happens for a reason. Sometimes I'd like to know the reason." ~ Unknown

Последно редактирано от Агуа де вида : 14-07-2017 на 19:34
Отговори с цитат