Тема: Новини.бг
Виж само едно мнение
  #14  
Стар 04-06-2012
Аватара на ROCCO
ROCCO ROCCO не е на линия
сат-тв-колегата
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Мнения: 866
Благодари: 240
Получил благодарност:
517 пъти в 235 поста
Сваляния: 122
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Антимафиоти спипали Куката и Русата Златка на калъп

12201
5
04.06.2012 | 06:16
Препоръчай30

Операцията е била насочена срещу групата на Таки

1 от 2
Предишна Следваща
Златка Райкова



Етикети

арест, операция, Камен Балбузанов – Куката, Русата Златка
Камен Балбузанов – Куката, който е сочен за един от най-близките хора на наркобоса Христофорос Аманатидис-Таки, е задържан в леглото на плеймейтката Златка Райкова, известна като Русата Златка.

Миналата седмица по искане на прокуратурата освен плевенския наркоиграч Куката служителите на ГДБОП закопчаха още трима, работили за бандата на гърка - боксьора Сашо Пацов, Кирчо Руския и председателя на фенклуба на Левски „София-Запад” Антон Калчев-Тони Застраховката.

От известно време Камен Балбузанов, който иначе живее в Плевен, започнал да се подвизава в столицата. Според запознати основната причина за пътуванията му била новата му любов Златка Райкова. Когато ченгетата нахлули в жилището на Русата Златка, заварили Куката да я прегръща. „Моля ви, само не ме снимайте, за да не ме види жена ми”, примолил се Куката. Той обяснил, че законната му половинка не знаела за забежките му. Освен това бил сигурен, че по този начин ще се измъкне от полезрението на антимафиотите.

Куката се славел в подземния свят с агресивния си нрав и безскрупулното си поведение. Срещу Балбузанов има издадени 11 присъди, основно за хулиганство. Той като по чудо оцелял след два атентата. Първия път неизвестен килър, въоръжен с автомат „Калашников”, го причакал на 6 ноември 2008 г. пред дома му. Наемникът открил огън, но оръжието му засякло. Тогава извадил пистолет и продължил да изпраща куршуми към мишената си. Година по-късно, на 20 ноември 2009-а, Куката отново станал обект на покушение в заведение в Плевен. Убиецът този път го улучил три пъти, след като изпразнил пълнителя на пистолета си.

Автор:
Novini.bg
5
Добави коментар
Сподели Разпечатай Изпрати
__________________
Отговори с цитат