Виж само едно мнение
  #19  
Стар 08-02-2018
angelvarna angelvarna не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Мнения: 87
Благодари: 17
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

След звънене на 123 и отговора им, че документация, свързана с окабеляване на сградата не е водена, не фигурира никъде и т.н. ... се оказа, че след има-няма 5-6 часа след разговора покритието грейна и над моята сграда.
Вчера пуснах завка за преместване, която би следвало събота следобяд да се осъществи. Каква е процедурата обаче ако искате да ви сменят приемниците за IPTV?
Естествено неадекватна, също като и останалите им процедури.

Мрежата им до стария ми адрес бе с оптика до мазата, а сега е до адреса. Сградата е с прекарана предварително оптика по апартаментите.
Това означава, че стандартния им бял wifi рутер, трябва да се подмени с ONT. Попитах - възможно ли е да ми се подменят и приемниците, с белите съм, а те реагират много бавно, като при гледане на HD канал се случва и изобщо да не реагират. Посочих и че съм пуснал оплакване във vivaonline.bg по въпроса и имам отговор, че е предадено на "технически екип". Помолих да проверят за сигнала.
Отговора на служителката в магазина им: "Ами то, на, системата ми дава само да пусна заявката за преместване и нищо да не променям. А вие към кой телефонен оператор сте? Сега имаме много хубави оферти за Huawei смартфони."
Поговорих още малко с нея и видях, че работа няма да свърши.
Звъннах пак на 123. Операторката отговори: "процедурата, господине е следната: идват техниците и ви прехвърлят услугата. Ако носят нови устройства - добре, ако ли не, правите следното - като си тръгнат ни звъните и подавате сигнал, че имате проблем с устройствата. Нищо че това е правено. Пращаме екип да ги провери на място и да ги смени при нужда.".
Отговори с цитат